Rysunki są świetne, wydaje mi się, że bardzo estetyczne i starannie wykonane xd Cieniowanie ładne, żadnych brzydkich rozmazań czy czegoś. Koń bardzo mi się podoba, dobre proporcje i wygląda tak rzeczywiście. No, oprócz łebka, który jest bardziej bajkowy xd
Pegaz jest cudny i Łoli także bardzo dobrze Ci wyszedł :)

Na zajęcia plastyczne i literackie zapraszamy na godzinę 12.00

Lipiec
02.07. (środa) - Mamo, Tato nie pal! - pogadanka i zajęcia plastyczne - (poruszany problem: skutki palenia tytoniu, czy środki tytoniowe mogą doprowadzić do chorób?)
04.07. (piątek) - Łączymy cyferki w rysunek- zajęcia plastyczne
09.07.( środa) - Magiczny świat Jana Brzechwy - zajęcia literackie
11.07.( piątek) - Cuda z kółek - zajęcia plastyczne
16.07.( środa) - Nasi milusińscy - opowieści o zwierzętach
- zajęcia literackie
18.07.( piątek) - Ozdoba w oknie- kwiat - zajęcia plastyczne
23.07.(środa) - Mój przyjaciel miś - zajęcia literackie
25.07.(piątek) - Papierowe zasłony - zajęcia plastyczne
30.07.(środa) - Żyjmy zdrowo- pogadanka i zajęcia plastyczne- (poruszany problem: jak zdrowo się odżywiać, dlaczego powinno się dbać o własne ciało?)

Autor: PIMBP


Mało tych rysunków... to się dołączę ;]

Wiecie co? W czasie rysowania myślałam, że wyjdzie dużo gorzej - ale i tak jest źle.Mam nadzieję, że jest trudne Ale chyba nie jest ;]


To jest dzwonek, który ChibiUsa dostała od Pegaza, tak? Tak jakoś mi się skojażył na pierwszy rzut oka. Ale zawsze mogę się mylić


he he^^ swoją drogą, bardzo ładnie rysujesz:D Zazdroch^^
Pegaz^^


Jak mi się chce Pegazie, jak mi się chce xD . Swoją drogą mam już pomysł na nowy rysunek - trzeba uwiecznić nasz wieczorek (a w sumie to już noc) wspomnień i pogaduszek xD tutajpoczkategori


he he^^ swoją drogą, bardzo ładnie rysujesz:D Zazdroch^^
Pegaz^^


Jak mi się chce Pegazie, jak mi się chce xD . Swoją drogą mam już pomysł na nowy rysunek - trzeba uwiecznić nasz wieczorek (a w sumie to już noc) wspomnień i pogaduszek xD

hi hi^^ ale świetnie:D Pewnie że trzeba to uwiecznić Kiedy można się spodziewać rysunku??XD Powrót do góry

tutaj dawajcie swoje rysunki oto dwa moje

pegaz malowany kredkami

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/72727f8d49d7084f.html

oraz konik farbami:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/66b34d8da4b1d15b.html

To na razie wszystko tutajpoczkategori

Oglądałam tę bajkę przed premierą Drużyny Pierścienia i wydawała mi się straszna (w znaczeniu "wpędzajaca w strach". Prawie w ogóle jej nie zrozumiałam, ale zauważyłam, że zakończyła się szczęśliwie (dobro zwyciężyło!). Po przeczytaniu III części Władcy stwierdziłam, że zakończenie w bajce było bardzo skrócone.
Animowany Władca był (jest) podobny do starych filmów fantastycznych, gdzie pegazy, smoki i inne były "wklejonym" rysunkiem. W tym wypadku było na odwrót to Nazgule byli wklejeni do rysunku. (trochę niezrozumiałe...)
Ogólnie bajka jest fajna, bo straszna i dziwna.

Nie kłóćcie się moi drodzy, bo to niezdrowe

Mi się bardzo podoba najnowszy rysunek i poza kilkoma drobnymi mankamentami, które zostały już wcześniej wymienione, mogę śmiało stwierdzić, że to kawał dobrej roboty. Ja nigdy koni (ani pegazów) nie umiałam rysować, więc naprawdę duży podziw z mojej strony

Ładnie rysujesz tylko ten pegaz mi się nie podobał...
Ja też rysuje konie około 3-4 rysunków dziennie:P

nauczyciel rysunku, który widzi pegazy. xD

co pegaz??sorki za jakość rysunku goku

Witajcie EQUUSI

Chciałabym Was serdecznie zaprosić do Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie, gdzie w dniach
21 września - 31 października czynna będzie wystawa "Kopytem budząc natchnienie..." będąca prezentacją twórczości Joanny Chlebowskiej-Krause.

Miłość do konia Joanna Chlebowska-Krause zawdzięcza dzieciństwu spędzonemu na Podlasiu. Od tego czasu towarzyszy jej pragnienie oddania jego piękna i siły w tworzonych przez nią obrazach olejnych, akwarelach, rysunkach, grafice, także w poezji i fotografii.

Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni Orłowie, następnie, w 2001 roku, Wydział Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obecnie mieszka w Hanowerze, od kilku lat swoje prace prezentuje na wystawach zbiorowych i indywidualnych, m.in.: w Hanowerze, Hamburgu, Gdyni, Kętrzynie, Sopocie, Janowie Podlaskim.

Artystka tworzy wizerunki koni, przedstawiając je na neutralnym tle lub w otoczeniu przyrody, najczęściej w ruchu. Niekiedy swoje prace układa w cykle tematyczne, które opatruje tytułami tj. „Oczy”, „Odyseja”, „Cztery Pory roku”. W swoich pracach plastycznych i poezji odwołuje się często do motywów mitologicznych związanych z koniem oraz do jego znaczenia jako symbolu wolności, natchnienia, także solarnego.

Jej malarstwo i rysunek zachwyca miękkością konturu, swobodą operowania plamą barwną i światłocieniem. Grafiki, wykonane w technice suchej igły i linorytu, zwracają uwagę ekspresyjnością linii wyrażających emocje w różnym natężeniu oraz dopełniają obrazu talentu i temperamentu artystycznego Joanny Chlebowskiej-Krause.

Tak o swojej twórczości mówi malarka:

Pragnę nieustannie i ciągle na nowo szukać, gonić, pytać....nigdy nie usidlając mojego Pegaza. Niech będzie wolny i nieujarzmiony, niechaj przychodzi do mnie tylko wtedy, gdy on sam tego zechce, podając mi ulegle kopyto do okucia w kuźni mojej pracowni.

Prace Joanny Chlebowskiej-Krause można zobaczyć także na stronie internetowej: http://www.joannas-pferde.de/

Pozdrawiam serdecznie

Asia

Zgadzam się: wszystkie rysunki fajne, ale szczególnie na pegaza mam tylko jedną stosowną, choć mało elokwentną, reakcję: WOW!

Pozdrawiam
M.

Na rysunku wsk 175 jest Pegaz .To to samo nawet jest wzmianka ze 175 i 125 tak samo sie reguluje
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
 
  Pegaz rysunki
Króliczy świat